Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/usmihni/public_html/forum/common.php on line 106
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
Усмихни се • Виж темата - Известни личности и нашите рождени дни

Известни личности и нашите рождени дни

Тук обсъждаме мнения по теми, които не влизат в общата тематика на останалите форуми. Празници, честитки, семейство, дом, актуални събития, хоби, отдих, развлечения и други, различни дискусии, които нямат пряка връзка със стерилитета.

Модератор: bori_st

Известни личности и нашите рождени дни

Мнениеот bori_st на Пет Фев 08, 2008 10:33 am

Има ли известни личности родени на вашата рождена дата? Ето тук може да проверите:

ПРОВЕРКА

На моята по известни родени са Александър Дюма-баща и Дженифър Лопез, а от по-известните българи сме родени на една дата с Росен Петров :love1: от "Шоуто на Слави". Много го харесвам! :P :EMOT_16151:
Мечтите се сбъдват, понякога двойно!
Изображение
Аватар
bori_st

Re: Известни личности и нашите рождени дни

Мнениеот Вихронрав на Пет Фев 08, 2008 1:37 pm

:lol: :mrgreen: :lol: аз съм родена на една дата с Карл Маркс. Е те тва не го знаех :mrgreen:
Мога, стига да искам.
Аватар
Вихронрав

Мнениеот Цветунчо на Пет Фев 08, 2008 4:14 pm

Аз пък съм на един ден с испанския диктатор Франко :mrgreen:

Бори, верно ли харесваш Росенчо Петров? :shock:
Аз пък не мога да го понасям :oops1:, даже все съм се чудела дали има фенове тоя човек :oops1:
Миткало
Аватар
Цветунчо

Мнениеот bori_st на Пет Фев 08, 2008 4:43 pm

Цветунчо написа:Бори, верно ли харесваш Росенчо Петров? :shock:

Дам :oops1:, симпатичен ми е, но ако ме питаш защо, не знам :lol:. Сигурно от как разбрах, че сме на една дата с него :mrgreen:. А и сегашната му визия е на хиляди години по-добра от преди. На мен пък Джей Ло ми е малко антипатик, но пък имаме прилика в типа телосложение :lol:. И като казах прилика, вие намирате ли такава в известните личности, с които сте родени на една дата? За Жужка нЕма да питам дали прилича на този :icon_cheesygrin: :F_05B128: :

Изображение
Мечтите се сбъдват, понякога двойно!
Изображение
Аватар
bori_st

Мнениеот Цветунчо на Пет Фев 08, 2008 4:50 pm

Бори, харесвай си Росенчо бе, лошо няма :lol: . Нека има фенове момчето, че сега нали и с патерички :mrgreen: Много се забавлявам аз как Краси вмъква винаги нещо за него в скечовете :lol: . Това внесе една свежа нотка в хумора на шоуто. Кофти, че е за сметка на страданието на човека, но то си е на майтап де :lol:

Колкото до приликите, никакви не намирам аз :mrgreen: , нито с известни, нито с неизвестни. Познавам 6 жени родени на моя ден, с нито една от тях не си приличам физически. Но по каръщина и репродуктвни дертове с 5 от тях сме едно към едно. И после викат, че звездите не определяли съдбата ни 8-) Успокоението ми е, че другите 4 вече са успели, трудно но са успели, затова си чакам реда 8-)
Миткало
Аватар
Цветунчо

Мнениеот Diana на Съб Фев 09, 2008 1:36 pm

На моята дата няма никой известен..
Но пък аз също много харесвам Росен Петров :28ma6:
Аватар
Diana

Мнениеот Вихронрав на Съб Фев 09, 2008 8:38 pm

bori_st написа:
За Жужка нЕма да питам дали прилича на този :icon_cheesygrin:

:mrgreen: еднакво рошави сме :mrgreen:
Мога, стига да искам.
Аватар
Вихронрав

Мнениеот Hope на Пон Фев 11, 2008 1:19 pm

Доста са, но на мен ми стигат само Брус Ли и Джими Хендрикс! :cool_1350:
Аватар
Hope

Мнениеот Blue на Пон Фев 11, 2008 1:28 pm

На моята един от всичките е Бенито Мусолини.
Изображение
Аватар
Blue

Мнениеот maggi4ka на Вто Фев 19, 2008 6:39 pm

На моятя дятя е Наполеон
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
maggi4ka